poniedziałek, 25 października 2021

Sprzęty pomocne w kuchni.


Dzień dobry:)

 

Dziś chciałabym wam przedstawić moje nowe sprzęty, które pomagają mi w kuchni. Pierwszym z nich jest gofrownica, która wypieka najlepsze gofry na świecie. I to nie są tylko moje słowa:) Wielkim jej plusem jest fakt, że ma wymienne wkłady, które bez problemu można wyciągnąć i umyć. Gofry są z niej dobrze wypieczone, chrupiące i przepyszne. Drugim dobrym sprzętem jest opiekacz do kanapek. O tej porze roku nie ma nic lepszego niż cieplutka kanapka o poranku. Zwykłe tosty z szynką i serem potrafią zmienić w rangę uczty królewskiej, jeśli mamy dobry sprzęt.

TUTAJ na stronie Breville można znaleźć gofrownicę i opiekacz. I ostatnim moim dobrym,nowym pomocnikiem w kuchni jest zgrzewarka. Często zostaje nam coś dobrego do jedzenia. A dzięki temu można łatwo i sprawnie przechować w zamrażalce to co nam zostało. W końcu mam wszystko ładnie poukładane w szufladach zamrażalki. Sprzęt jest prosty w obsłudze, nie sprawia żadnych 

  Z czystym sumieniem rekomenduję owe sprzęty. Są przeze mnie juz nie jeden raz wypróbowane i sprawdziły się na 6 z plusem:)

Już żegnam się z wami i zapraszam na kolejny wpis:)

Do następnego! Uściski jesienne.

Natalia
4 komentarze:

 1. Bardzo praktyczne sprzęty. I wizualnie całkiem ładnie wyglądają.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas ostatnio tez królują gofery czyli gofry. Hihi. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój dom był wypełniony niekończącymi się problemami i nieszczęściami, które doprowadziły do ​​rozwodu, którego nigdy nie chciałam z mężem. Wszystko się załamało i poszliśmy własnymi drogami. Próbowałam iść dalej, ale było to dla mnie bardzo trudne, ponieważ nadal kochałam mojego męża, a moja córka zawsze płakała, chcąc odzyskać ojca. Nie miałem innego wyjścia, jak szukać pomocy, co skłoniło mnie do skontaktowania się z DR DAWN po zobaczeniu tylu dobrych uwag na temat jego pracy. Zapewnił mnie, że pogodzi mnie i mojego męża swoim zaklęciem pojednania, które zrobił. Cieszę się, że mogę powiedzieć wszystko, że osiągnąłem pożądany rezultat po 2 dniach, miłość i szczęście zostały przywrócone i wróciliśmy do siebie i wierzę, że to dla nas na zawsze i wszystko dzięki DR DAWN za zrobienie tak wiele dla ratowania mojej rodziny . Nigdy nie jest zbyt zajęty, by komukolwiek pomóc. Więc skontaktuj się z nim teraz, jeśli potrzebujesz pomocy. napisz do niego teraz przez: ( dawnacuna314@gmail.com ) Whatsapp: +2349046229159 Ten komentarz z uznaniem pochodzi od Julii Lorenzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. I realy like your pictures, keepsake your good job. It is amazing. 🤩🤩🤩🤩
  កីឡាបាល់ទាត់

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDE SŁOWO POZOSTAWIONE NA MOIM BLOGU:)