poniedziałek, 8 listopada 2021

Witajcie w listopadzie:)

 Choć jesiennie za oknem, buro, ponuro, siąpi deszczowo, to i tak myśli moje krążą o Bożym Narodzeniu.Co roku szybciej myślę o dekoracjach, z początkiem grudnia o wypiekach, ciasteczkach i całej tej świątecznej otoczce:) Bardzo lubię ten czas, ale w tym roku to naprawdę bardzo szybko planuję ten wyjątkowy czas.  Może też i przez to, że w sklepach juz mnóstwo świątecznych akcentów, reklam. W zasadzie nie mam nic przeciwko. Listopad- pewnie, październik niekoniecznie. 


W miniony weekend pozmieniałam dekoracje. Wyniosłam dynie, a wyciągnęłam jelenie i więcej światełek- taaaak da się więcej. Uwielbiam rozświetlać dom w listopadzie i grudniu. Jest o wiele przyjemniej, POLECAM!

Ostatni czas to w mojej kuchni mnóstwo wypieków. Zresztą uwielbiam to robić, sprawia mi to wiele przyjemności, i gdy tylko mnie ktoś o to poprosi od razu biorę się do pracy:) 


A dziś w planie zarobienie ciasta na piernik staropolski. To zdecydowanie już czas. A w czwartek będziemy delektować się smakiem rogali marcińskich i dłuuugi weekend na horyzoncie. Ale fajnie:):):)

Uściski poniedziałkowe!

Dobrego tygodnia po prostu i trzymajcie się cieplutko:):):)

P.S. Tak- wracam tutaj. Od tego miejsca wszystko się zaczęło, więc postaram się z całej siły częściej tutaj do was pisać:)

N.
4 komentarze:

  1. Ile ciepła w Twoich kadrach :) I ileż tu smakowitości ♥ też bardzo lubię pieczenie, w ten weekend zabieram się za croissanty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój dom był wypełniony niekończącymi się problemami i nieszczęściami, które doprowadziły do ​​rozwodu, którego nigdy nie chciałam z mężem. Wszystko się załamało i poszliśmy własnymi drogami. Próbowałam iść dalej, ale było to dla mnie bardzo trudne, ponieważ nadal kochałam mojego męża, a moja córka zawsze płakała, chcąc odzyskać ojca. Nie miałem innego wyjścia, jak szukać pomocy, co skłoniło mnie do skontaktowania się z DR DAWN po zobaczeniu tylu dobrych uwag na temat jego pracy. Zapewnił mnie, że pogodzi mnie i mojego męża swoim zaklęciem pojednania, które zrobił. Cieszę się, że mogę powiedzieć wszystko, że osiągnąłem pożądany rezultat po 2 dniach, miłość i szczęście zostały przywrócone i wróciliśmy do siebie i wierzę, że to dla nas na zawsze i wszystko dzięki DR DAWN za zrobienie tak wiele dla ratowania mojej rodziny . Nigdy nie jest zbyt zajęty, by komukolwiek pomóc. Więc skontaktuj się z nim teraz, jeśli potrzebujesz pomocy. napisz do niego teraz przez: ( dawnacuna314@gmail.com ) Whatsapp: +2349046229159 Ten komentarz z uznaniem pochodzi od Julii Lorenzo.

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDE SŁOWO POZOSTAWIONE NA MOIM BLOGU:)