piątek, 10 grudnia 2021

Grudzień - NAJPIĘKNIESZY miesiąc w roku.

 Za oknem mamy piękne zimowe widoki:) Jak ja czekałam na taki biały grudzień ze śniegiem, za zapachem pierników, mandarynek, pomarańczy. W domu panuje świąteczna atmosfera. Mamy już choinkę, bo tradycyjnie na 6 grudnia musi być ubrana. 

Puszki wypełnione są pierniczkami, które czekają na lukrowanie. Może w ten weekend. W planie jeszcze produkcja łupinek na orzeszki. Ulubione ciasteczka grudniowe. Nie smakują nigdy tak dobrze jak właśnie teraz. 


Dla mnie grudzień to czas magii. Te wszystkie dekoracje sprawiają, że w domu jest bardzo przyjemnie. Mnóstwo światełek, świec, lampionów i zapach choinki. u nas w tym roku bardzo skromna, z drewnianymi zawieszkami w kształcie serduszek, jelonków, gwiazdek i choinek oraz  z plastrami pomarańczy. 
Pomalutku myślę już o pakowaniu prezentów. Lepieniu pierogów i uszek. Te zapachy jak rozniosą się po domu to dopiero będzie magia|:)):):)

Kochani dobrego zimowego, grudniowego weekendu:)

Uściski ogromne:)

Natalia

11 komentarzy:

 1. Jak zawsze, pracowita, jak mróweczka, ślicznie 👏👏🙋🙋♥️♥️

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie już u Ciebie.U mnie też przygotowania do świąt pełną parą :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zawsze u Ciebie magia... Przytulnie, bezpiecznie... Tak prawdziwie... I do tego smakołyki. I ja już myślę o pierogach, uszkach... A prezenty jeszcze się kupują. Hihi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny grudzień ;)) mega przytulnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również kocham grudzień. Magiczny czas...

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój dom był wypełniony niekończącymi się problemami i nieszczęściami, które doprowadziły do ​​rozwodu, którego nigdy nie chciałam z mężem. Wszystko się załamało i poszliśmy własnymi drogami. Próbowałam iść dalej, ale było to dla mnie bardzo trudne, ponieważ nadal kochałam mojego męża, a moja córka zawsze płakała, chcąc odzyskać ojca. Nie miałem innego wyjścia, jak szukać pomocy, co skłoniło mnie do skontaktowania się z DR DAWN po zobaczeniu tylu dobrych uwag na temat jego pracy. Zapewnił mnie, że pogodzi mnie i mojego męża swoim zaklęciem pojednania, które zrobił. Cieszę się, że mogę powiedzieć wszystko, że osiągnąłem pożądany rezultat po 2 dniach, miłość i szczęście zostały przywrócone i wróciliśmy do siebie i wierzę, że to dla nas na zawsze i wszystko dzięki DR DAWN za zrobienie tak wiele dla ratowania mojej rodziny . Nigdy nie jest zbyt zajęty, by komukolwiek pomóc. Więc skontaktuj się z nim teraz, jeśli potrzebujesz pomocy. napisz do niego teraz przez: ( dawnacuna314@gmail.com ) Whatsapp: +2349046229159 Ten komentarz z uznaniem pochodzi od Julii Lorenzo.

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDE SŁOWO POZOSTAWIONE NA MOIM BLOGU:)